Rekabetin her geçen gün daha da yoğunlaştığı günümüz ekonomik şartlarında öne geçmenin tek şartı yatırımınızı en düşük işletme maliyeti ile en yüksek verimi elde edecek şekilde kontrol edebilmektir. Uzman mühendis, teknisyen ve tekniker kadromuz ile müşterilerimize kontrol sistemlerinin seçim aşamasından başlayarak işletme sürecinde de destek oluyoruz.

Kümeslerinizde sıcaklık kontrolü, nem kontrolü, basınca bağlı havalandırma, minimum havalandırma, geçiş havalandırması, tünel havalandırma, çapraz havalandırma, ısıtıcı ve soğutucu ped pompa kontrolü, klape kontrolü, perde kontrolü, yemlik hattı kontrolü, vinç hattı kontrolü, aydınlatma hattı kontrolü ve kümeslerinize uzaktan erişebilmenizi sağlayacak bilgisayar haberleşmesi gibi tüm ihtiyaçlarınızda geniş ürün yelpazemizden faydalanabilir, dilerseniz ürün seçimi konusunda uzman satış ekibimizden yardım alabilirsiniz. Düşük fiyata yüksek kalitede ve güvenilir kümes kontrol sistemi sahibi olabilmeniz için iddialı işlemci ve pano fiyatlarımıza bakmanızı öneririz.

Kümes ekipmanlarının kontrolünde kümes panosu seçimi çok önemlidir. Kümes ekipmanı seçimi sonrasında en kritik nokta kümes kontrol panosu seçimidir. Kümes bilgisayarı olarak da adlandırılan kümes işlemcisi, kümes havalandırma panosunun ayrılmaz ve en önemli parçasıdır. Kümes havalandırma sistemi, kümes fan kontrol panosu ve kümes havalandırma işlemcisinin koordineli çalışması ile sağlanır. Kümes otomasyonu, kümes fan kontrol sistemini yöneterek tavuk çiftliği içerisinde her daim taze hava olmasını sağlar. Yetenekli bir kümes iklimlendirme işlemcisi ve kümes iklimlendirme panosu ile gerçekleştirilen kümes iklimlendirme sistemi, yüksek FCR (yem çevrim oranı) oranları yakalamada önemli rol oynar.