80

Tamamlanmış Proje

Hakkımızda

Enerji çözümlerinde kaliteli imza

Çalıştığımız her müşterimize verdiğimiz kaliteli hizmetlerle, iş ilişkilerimizi kalıcı çözüm ortaklığına dönüştürmeyi başardık. Müşteri memnuniyeti odaklı bakış açımız ile müşteri portföyümüzü her geçen gün arttırarak büyüyoruz.

fancybox

Misyonumuz

Her koşulda ürün ve hizmet sağlamaya devam ederek müşterilerimize her koşulda en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktır.

fancybox

Vizyonumuz

Kurumsal ve ulusal platformda katma değer sağlamaya devam ederek akla gelen ilk marka olmaktır.

Mühendislik temelli hizmet ve taahhüt sektöründe fark yaratarak var olma hedefiyle 2016 yılında faaliyetlerimize başladık.

Çalışma alanlarımızı Elektrik – Elektronik, Projelendirme, Taahhüt, Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri  olarak belirledik ve bu alanlarda bu güne kadar çok sayıda projeyi hayata geçirdik. İlerleyen yıllarda, teknolojideki gelişmelere paralel olarak, ürün ve hizmet çeşitliliğini arttırarak ve kendimizi sürekli yenileyerek, alternatif ve yenilenebilir enerji kaynakları konusunda  da uygulamalara imza attık.

Çalıştığımız her müşterimize verdiğimiz kaliteli hizmetlerle, iş ilişkilerimizi kalıcı çözüm ortaklığına dönüştürmeyi başardık. Müşteri memnuniyeti odaklı bakış açımız ile müşteri portföyümüzü her geçen gün arttırarak büyüyoruz.

Mühendis, Tekniker, Teknisyenlerden oluşan tecrübeli, dinamik çözüm odaklı, çalışkan kadromuzla güncel teknolojiye, yasalar ve yönetmeliklere uygun, Mühendislik, Danışmanlık, Projelendirme, Taahhüt hizmetleri veriyoruz.